Nural Segman

Türkiye Gemi Sanayi Sektorunde 1947 Yilindan Beri Faaliyet Gosteren NURAL SEGMAN, Ulkemizin Ilk Segman, Piston ve Gömlek Üretimi Yapan Firması Olup, 1995 Yılında Tuzla 'da yeni kurmuş oldugu üretim tesislerinde çeşitli çaplarda ve niteliklerde sadece SEGMAN üretimine devam etmektedir. Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar satışa sunduğu ürünlerle muşterilerinin saygısını, güvenini kazanıp ve kalite açısından da sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olmuştur.

Ürün yelpazesini endüstriden gelen istemlere göre genişleten NURAL SEGMAN , ülkemizde 25 mm. ile 1.000 mm. arası segman imalatı yaparak rakipsiz hale gelmiştir. Bugün için kalitesi ve ceşidi ile NURAL SEGMAN ürünleri iç ve dış pazarlarda aranan bir marka konumuna gelmiştir.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre her çeşit segman üretimi yapan Nural Segman'ın müşteri odaklı kalite anlayışı, ulusal düzeyde TSE onayıyla gelgelenmiş; uluslararası düzeyde ise ISO 9001 sertifikası almaya uygun görülmüştür.

Yarım asırdan fazla bir süredir teknolojisini sürekli yenileyerek daha kaliteli ürün üretmek amacıyla hizmete devam etmektedir.